Langs de kusten van de Costa Brava, en dan vooral in de buurt van
Palafrugell, zijn enkele ideale wandelpaden te vinden. Ze maken deel uit van de GR-92 route. Van het zuiden naar het noorden zijn de kustpaden onder te verdelen in een drietal segmenten. Van de Golfet naar Sant Roc: De Golfet is een zeer woest strand dichtbij de botanische tuin. Hier vandaan bereikt men het kustpad via een aanzienlijk stuk met trappen. Men doet er ongeveer twintig minuten over om het strand van Sant Roc te bereiken.
Van Sant Roc naar
Llafranc: Dit is het meest bebouwde stuk van het kustpad dat langs de stranden van de haven Pelegri, de haven En Calau, Port Bo, het strand vana Canadell, de toren van Calella en tenslotte Llafranc loopt. Deze route duurt circa een uur. Het is een gemakkelijke en zeer aangename route.
Van Llafranc naar de Tamariu: Hier dient men het pad naast de haven te nemen dat wordt aangeven door witte en rode markeringen. Het pad leidt naar de weg die naar de berg Sant Sebastia loopt. Te voet is men ongeveer een half uur onderweg en er is een aanzienlijk niveauverschil. Men begint namelijk op zeeniveau en eindigt op een hoogte van 187 meter. Zodra men in Sant Sebastia is aangekomen, moeten de witte en rode markeringen worden gevolgd. Deze nemen u mee naar de Pedrosa-baai. De route loopt voor een groot deel door pijnboombossen die zijn gelegen in het binnenland. Zodra het pad bij de Pedrosa-baai aankomt, gaat het via pijnboombossen en langs de zee verder de kust langs tot aan Tamariu. Vanwege de lengte en het wegtype is dit een redelijk moeilijke route en met name geschikt voor ervaren wandelaars. Men doet ongeveer drie over de hele route.